Referanslar

Hakkımızda Ne diyorlar?

 • NFS Tesis Yönetimi kurucusu olarak Türkiye'de şuana kadar yapılmayan ve koordinasyonun çok zor olduğu bir iş kolu yarattık. Verdiğimiz Hizmet mükemmeldi fakat bir sorunumuz vardı kimse bize ulaşamıyordu. Google'da internet sayfamızın tam ismini yazılsa dahi firmanın iletişim bilgilerine ulaşılamıyordu. Ve O sırada Girayla tanıştık. Kendisi sadece 4- 5 ay gibi bir sürede istediğimiz anahtar kelimede bizi Google sıralamalarında ilk sayfaya çıkardı. Bu hem markamızın görünmesine hem de bilinirliğimizin artmasına dolayısıyla işlerimizin de artmasına sebep oldu. Kendisi işinde gerçekten uzman rakiplerinden daha bilgili . Zaman geçtikçe birçok SEO yapan kişiyle bir araya geldim ama hiç birinden gerçek anlamda nitelikli iş sonucuna ulaşabilecek bir yorum bulamadım. Eğer gerçekten görünürlüğünüzün artmasını isterseniz Giray sizin için gerçekten bulunmaz bir nimet olabilir. Sevgiler. Poyraz DAMARLI / NFS FACILITY SERCIVES -MANAGER.
  Poyraz DamarlıPoyraz DamarlıKurucu - NFS Yönetim Sistemleri
 • Tepe Seo sayesinde, Google aramalarında hep en üst sıralardayız. İnsanların bana ulaşması, benimle çalışmak istemesi yoğunlaştı. Bu durumun en büyük mimarı Tepe Seo ailesidir. Tüm emekler için, destekleriniz için çok teşekkür ediyorum :) kısa sürede üst sıralara çıktık ve bu hizmetten oldukça memnunum.. :) çevremdeki herkese önerip anlatıyorum.! Herkese teşekkürler :)
  Suay DoğanaySuay DoğanayViolinist
 • Tepe SEO, dijital dünyada varlık göstermek isteyen, marka bilinirliğini arttırmak isteyenler için doğru, profesyonel ve disiplinli bir adres..
 • “Giray ve ekibince yapılan çalışmalar sayesinde arama sonuçlarında 14.cü sayfada çıkan sitemiz ilk sayfada birinci sıraya çıktı. Bu çalışma 3 ay gibi kısa sürede oldu kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum ve bu konuda herkese tavsiye ediyorum.”
  Birdal OymakBirdal Oymak Tour Gratis Istanbul
 • "Websitenizin arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını ve daha çok ziyaret edilmesini istiyorsanız Giray ile çalışmanızı tavsiye ederim. Hem bu konudaki uzmanlığı hem de müşterilere güven veren yaklaşımıyla Giray'la çalışmaktan dolayı mutluluk duyacaksınız."
  Tatiana ProctorTatiana ProctorSeattle SEO Expert, Mobile website optimization, SMM.
 • "More traffic means more customers and Giray is an expert on driving more traffic to your website through Google"
  Chris BramhallChris BramhallChris Bramhall Social Media Marketing Agency
 • "If you are not working with Giray, you don't know what you are missing. Take your business to next level with Giray"
  Waqar AliWaqar AliFounder of ASEO Ltd.
 • "Giray ile beraber işinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Kendisini kanıtlamış SEO stratejisi ile websitenizi en üst sıralarda sıralayabiliyor. Böylece firmanızın daha çok kişi tarafından bilinmesine ve daha çok müşteri kazanmanıza olanak sağlıyor."
  Roger CortezRoger CortezFounder of Rocor SEO
 • "Giray knows Search Engine Optimization inside and out. He's very easy to work with and has my complete confidence. If you're looking for someone to get your business more exposure on the Internet you can't go wrong with Giray. He's great."
  Jens RhoadesJens RhoadesInternet Marketing Consultant
 • "When it comes to getting solid results for your business website online, Giray is one of the few SEO experts who has risen to the top of his craft with the breadth of experience that comes with the job. He will get you the results your business needs!"
  Laura UgarteLaura UgarteFounder of Digital Dynasty
 • "If you have a website but are not getting the results you'd like to see that website generate for your business, then you need SEO and you need Giray. Purely an SEO machine, Giray has displayed an ability to break down the missing pieces of websites, know the local market and then shine a light on that same website so that customers start flocking to it like its treasure. Giray is AMAZING!"
  Brian DiazBrian DiazOwner & Consultant at Golden Peak Media