Kullanım Şartları

Son güncelleme tarihi: 13 Eylül 2019

Bu Hüküm ve Koşullar (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”), Tepe SEO (“biz”, “biz” veya “) tarafından işletilen https://www.tepeseo.com web sitesi (” Hizmet “) ile olan ilişkinizi yönetir. bizim”).Lütfen bu Hüküm ve Koşulları Servis’i kullanmadan önce dikkatle okuyun.Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Şartları kabul ettiğinize ve bu Şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Alımlar

Hizmet yoluyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak isterseniz (“Satın Alma”), kredi kartı numaranız, kredi kartınızın son kullanma tarihi de dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Satın Alma ile ilgili belirli bilgileri sağlamanız istenebilir. fatura adresiniz ve gönderim bilgileriniz.

Aşağıdakileri beyan ve taahhüt etmektesiniz: (i) Herhangi bir Satın Alma ile bağlantılı olarak herhangi bir kredi kartı (kartı) veya diğer ödeme yöntemlerini kullanma hakkına sahipsiniz; ve (ii) bize sağladığınız bilgiler doğru, doğru ve eksiksiz.Bu bilgileri göndererek, Satın Alma işlemlerini tamamlamalarını kolaylaştırmak amacıyla üçüncü taraflara bilgi verme hakkını vermiş olursunuz.

Kullanılabilirlik, Hatalar ve Yanlışlıklar

Hizmete ait ürün ve hizmet tekliflerimizi sürekli güncelliyoruz. Hizmetimizdeki ürünler veya hizmetler yanlış şekilde tartılabilir, yanlış şekilde tanımlanabilir veya kullanılamıyor olabilir ve Hizmetle ilgili bilgileri güncellemede gecikmeler yaşayabilir ve diğer web sitelerinde reklamlarımız olabilir.Fiyatlar, ürün resimleri, özellikler, kullanılabilirlik ve hizmetler dahil olmak üzere bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti edemeyiz ve vermeyiz. Bilgileri herhangi bir zamanda haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme veya güncelleme, hataları, yanlışlıkları veya ihmalleri düzeltme hakkımız saklıdır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, TepeSEO.com’un sahip olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü şahıs web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir. TepeSEO.com’un herhangi bir üçüncü parti web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. TepeSEO.com’un, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlardan kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve taahhüt etmektesiniz. Bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla.Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Şartları ihlal ederseniz, herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir sebepten ötürü, önceden bildirimde bulunmadan ya da herhangi bir yükümlülük altına girmeden, erişiminizi derhal sonlandırabilir ya da askıya alabiliriz.Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Geçerli Kanun

Bu Hükümler, kanun hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın, Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmet ile ilgili olarak aramızda olabilecek herhangi bir önceki sözleşmenin yerine geçer ve bunları değiştirir.

Değişiklikler

Bu Şartları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir revizyon materyal ise, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişikliği oluşturan şey, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, gözden geçirilmiş şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin 

Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

TEPE SEO Firması