Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutlarız. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutlarız.

Nasıl Başarılı Bir İş Kurabilir ve Yeni Müşteriler Bulabilirsiniz?

 

 

Nedir?

SEO Eğitimi 6 haftalık online bir eğitimdir. Bu eğitim firmaları nasıl Google’da üst sıralara taşıyabileceğinizi ve bu işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi adım adım göstermektedir.

Kimler için?

SEO eğitimi kendi işini kurarak 6 haneli kazançlara ulaşmak isteyen kişiler içindir. Bunun için önceden bu konuda bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerekmez.

Nerede gerçekleşiyor?

Eğitim online olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitimi istediğiniz zaman istediğiniz yerden bilgisayarınızdan ya da cep telefonundan izleyebilirsiniz.

Nasıl çalışıyor?

Eğitim videolarını izledikten sonra karşınıza çıkan aksiyon maddelerini tamamlamanız gerekmektedir. Sorularınız için canlı soru cevap seanslarına katılabilir ya da Facebook grubuna sorabilirsiniz. 

Ne zaman başlıyor?

Bu bir online eğitim olduğundan dolayı, eğitime kayıt olduğunuz zaman eğitim materyallerine ulaşabileceksiniz. Eğitim videolarını istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Bu eğitime yaşam boyu erişiminiz olacaktır.

Neden yapıldı?

Bu eğitim kendi işlerini kurarak başarılı olmak isteyen insanlara yardımcı olmak amacıyla hazırlandı. Kendi kendinize deneme yanılma yoluyla gereksiz yere zamanınızı ve paranızı boşa harcamak yerine başarılı olan ve işe yarayan stratejileri öğreneceksiniz.

Hepsini göster Hepsini gizle
1. Hafta: Program Hakkında

1. Hoşgeldiniz

2. SEO'nun önemi

3. Websitesi oluşturma

2. Hafta: SEO'ya Giriş

1. Önce temel

2. Site İçi SEO

3. Site Dışı SEO

3. Hafta: SEO Araçları

1. SEO Araçları

2. Google Search Console

3. Örnek Site Analizleri

4. Hafta: İleri SEO / Link Oluşturma

1. Sosyal Kale

2. Link Paketleme

3. Link Oluşturma

TEPE SEO Firması