Beykent Üniversitesi & TEPE SEO Dijital Pazarlama Beraberliğinde E-Ticaret Programı Tamamlandı

Beykent Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı ve TEPE SEO Dijital Pazarlama ortaklığında  3 haftalık eğitim gerçekleştirildi.  3 hafta boyunca süren  dijital pazarlama etkinliğine öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik, Beykent Üniversitesi öğrenci ve mezunlarının, dijital pazarlama ve e-ticaretin önemli detayları hakkında bilgilendirmeyi amaçladı.

25 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte; E-Ticaret Nedir, Yazılım Gereksinimleri ve Dijital Pazarlama Kanalları, Dijital Pazarlamada Dönüşüm Artırmanın Püf Noktaları, Google Ads, İçerik Pazarlaması, SEO 1. Oturum ve SEO 2. Oturum eğitimleri TEPE SEO Dijital Pazarlama’nın yöneticileri tarafından aktarıldı. Eğitimleri; İş ve Süreç Geliştirme Yöneticisi Gizem Aksoy Köksal, Operasyon Yöneticisi Erhan Mutlu, Satış ve Pazarlama Uzmanı İrem Bostancı, Kurucu Yönetici Giray Aslan ve Operasyon Uzmanı Utkan Can gerçekleştirdi.

Programın amacı, öğrenci ve mezunların kariyer hayatlarına katkı yapmak oldu. Programa katılan öğrenci ve mezunlar, zorunlu / gönüllü stajları ve iş başvuruları için  TEPE SEO Dijital Pazarlama ve şirketin çözüm ortaklarında çalışma imkanı bulabilecekler.

TEPE SEO Firması